Masz pytania? Skontaktuj się z nami
+48 533 30 10 19
EN
O Jauch

Strona główna

O Jauch

Urządzenia elektroniczne wymagają jednego ważnego elementu, który wyznacza rytm umożliwiający urządzeniom tym wykonywanie ich funkcji . Oscylatory kwarcowe a także inne komponenty zaprojektowane i wyprodukowane przez Jauch'a, to najbardziej wiarygodne podzespoły wyznaczające rytm nowoczesnej elektroniki .

Jauch zapewnia najbardziej kompleksową gamę elementów konstrukcyjnych w zakresie regulacji częstotliwości . Oferta Jauch'a rozciąga się od wysokiej jakości produktów kontroli częstotliwości dla standardowych warunków pracy, poprzez elementy wstrząsoodporne i o wysokiej stabilności, do takich które są zdolne do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach . Produkty Jauch'a zapewniają pełną niezawodność w najbardziej wymagających warunkach i spełniają kryteria dla najbardziej innowacyjnych aplikacji high-tech .

Szerokość i jakość produktów Jauch'a są wynikiem wiedzy i doświadczenia, nagromadzonych w ciągu lat. Własny, unikalny know-how Jauch'a, zapewnia niezależność i elastyczność, która pozwala na przewidywanie zmian na rynku oraz takie innowacje, które nadążają za zmianami w urządzeniach elektronicznych.

Świat Jauch'a zapewnia globalną wizję, gdzie różnorodność i innowacyjność łączy ze sobą ludzi i idee . Produkty Jauch'a mają więc bezpośredni wpływ na życie codzienne. Misją Jauch'a jest zapewnienie wiodących w branży technologii, tak by uczynić pracę człowieka bardziej komfortową a tym samych lepszą. Jauch tworzy zasadniczy rytm wymagany dla wszystkich nowoczesnych technologiczni współczesnego życia.

Dynamiczny i innowacyjny świat Jauch Quartz zaprasza.

×