Q 16.0-JXS10-10-10/10-LF
Strona główna
V01 Rezonatory kwarcowe
Q 16.0-JXS10-10-10/10-LF
Q 16.0-JXS10-10-10/10-LF
Q 16.0-JXS10-10-10/10-LF
Q 16.0-JXS10-10-10/10-LF
16 MHz 10pF 10ppm Rezonator kwarcowy montaż SMD
Index:
Symbol:
Q 16,0-JXS10-10-10/10-LF
Typ:
Kwarc
Grupa:
V01 Rezonatory kwarcowe
Obudowa:
1,2x1mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
16
Częstotliwość [kHz]:
16000
Pojemność obciążenia [pF]:
10
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: