Q 13.560-JXS53-30-30/30-LF
Strona główna
V01 Rezonatory kwarcowe
Q 13.560-JXS53-30-30/30-LF
Q 13.560-JXS53-30-30/30-LF
Q 13.560-JXS53-30-30/30-LF
Q 13.560-JXS53-30-30/30-LF
13,56 MHz 30pF 30ppm Rezonator kwarcowy montaż SMD
Index:
891120
Symbol:
Q 13,560-JXS53-30-30/30-LF
Obudowa:
5x3,2x0,8mm Cer-Met
Pojemność obciążenia [pF]:
30
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: