Q 13.560-JXS53-12-30/30-LF
Strona główna
V01 Rezonatory kwarcowe
Q 13.560-JXS53-12-30/30-LF
Q 13.560-JXS53-12-30/30-LF
Q 13.560-JXS53-12-30/30-LF
Q 13.560-JXS53-12-30/30-LF
13,56 MHz 12pF 30ppm Rezonator kwarcowy montaż SMD
Index:
894238
Symbol:
Q 13,560-JXS53-12-30/30-LF
Obudowa:
5x3,2x0,8mm Cer-Met
Pojemność obciążenia [pF]:
12
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: