Q 13.560-JXS53-12-10/10-LF
Strona główna
V01 Rezonatory kwarcowe
Q 13.560-JXS53-12-10/10-LF
Q 13.560-JXS53-12-10/10-LF
Q 13.560-JXS53-12-10/10-LF
Q 13.560-JXS53-12-10/10-LF
13,56 MHz 12pF 10ppm Rezonator kwarcowy montaż SMD
Index:
894503
Symbol:
Q 13,560-JXS53-12-10/10-LF
Typ:
Kwarc
Grupa:
V01 Rezonatory kwarcowe
Obudowa:
5x3,2x0,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
13,56
Częstotliwość [kHz]:
Pojemność obciążenia [pF]:
12
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: