Q 13.0-JXS53-12-10/15-LF
Strona główna
V01 Rezonatory kwarcowe
Q 13.0-JXS53-12-10/15-LF
Q 13.0-JXS53-12-10/15-LF
Q 13.0-JXS53-12-10/15-LF
Q 13.0-JXS53-12-10/15-LF
13 MHz 12pF 10ppm Rezonator kwarcowy montaż SMD
Index:
890702
Symbol:
Q 13,0-JXS53-12-10/15-LF
Obudowa:
5x3,2x0,8mm Cer-Met
Pojemność obciążenia [pF]:
12
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: