Q 12.9960-JXS53-30-30/30-LF
Strona główna
V01 Rezonatory kwarcowe
Q 12.9960-JXS53-30-30/30-LF
Q 12.9960-JXS53-30-30/30-LF
Q 12.9960-JXS53-30-30/30-LF
Q 12.9960-JXS53-30-30/30-LF
12,996 MHz 30pF 30ppm Rezonator kwarcowy montaż SMD
Index:
893874
Symbol:
Q 12,9960-JXS53-30-30/30-LF
Typ:
Kwarc
Grupa:
V01 Rezonatory kwarcowe
Obudowa:
5x3,2x0,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
12,996
Częstotliwość [kHz]:
Pojemność obciążenia [pF]:
30
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: