Q 12.5960-JXS53-30-30/30-LF
Strona główna
V01 Rezonatory kwarcowe
Q 12.5960-JXS53-30-30/30-LF
Q 12.5960-JXS53-30-30/30-LF
Q 12.5960-JXS53-30-30/30-LF
Q 12.5960-JXS53-30-30/30-LF
12,596 MHz 30pF 30ppm Rezonator kwarcowy montaż SMD
Index:
894221
Symbol:
Q 12,5960-JXS53-30-30/30-LF
Typ:
Kwarc
Grupa:
V01 Rezonatory kwarcowe
Obudowa:
5x3,2x0,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
12,596
Częstotliwość [kHz]:
Pojemność obciążenia [pF]:
30
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: