Q 12.2880-JXS53-12-30/30-LF
Strona główna
V01 Rezonatory kwarcowe
Q 12.2880-JXS53-12-30/30-LF
Q 12.2880-JXS53-12-30/30-LF
Q 12.2880-JXS53-12-30/30-LF
Q 12.2880-JXS53-12-30/30-LF
12,288 MHz 12pF 30ppm Rezonator kwarcowy montaż SMD
Index:
890700
Symbol:
Q 12,2880-JXS53-12-30/30-LF
Typ:
Kwarc
Grupa:
V01 Rezonatory kwarcowe
Obudowa:
5x3,2x0,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
12,288
Częstotliwość [kHz]:
Pojemność obciążenia [pF]:
12
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: