Q 12.0-SS2-13-30/30-FU-T1-LF
Strona główna
V01 Rezonatory kwarcowe
Q 12.0-SS2-13-30/30-FU-T1-LF
Q 12.0-SS2-13-30/30-FU-T1-LF
Q 12.0-SS2-13-30/30-FU-T1-LF
Q 12.0-SS2-13-30/30-FU-T1-LF
12 MHz 13pF 30ppm Rezonator kwarcowy montaż przewlekany THT
Index:
894519
Symbol:
Q 12,0-SS2-13-30/30-FU-T1-LF
Typ:
Kwarc
Grupa:
V01 Rezonatory kwarcowe
Podgrupa:
THT Through Hole
Obudowa:
11,3x4,7x2,5mm Metal
Częstotliwość [MHz]:
12
Częstotliwość [kHz]:
12000
Stabilność częstotliwości [ppm]:
30
Pojemność obciążenia [pF]:
13
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: