Q 12.0-JXS53-27-30/30-LF
Strona główna
V01 Rezonatory kwarcowe
Q 12.0-JXS53-27-30/30-LF
Q 12.0-JXS53-27-30/30-LF
Q 12.0-JXS53-27-30/30-LF
Q 12.0-JXS53-27-30/30-LF
12 MHz 27pF 30ppm Rezonator kwarcowy montaż SMD
Index:
893873
Symbol:
Q 12,0-JXS53-27-30/30-LF
Typ:
Kwarc
Grupa:
V01 Rezonatory kwarcowe
Obudowa:
5x3,2x0,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
12
Częstotliwość [kHz]:
12000
Pojemność obciążenia [pF]:
27
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: