O 9.2160-JV75-B-3.3-10-B-T1-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 9.2160-JV75-B-3.3-10-B-T1-LF
O 9.2160-JV75-B-3.3-10-B-T1-LF
O 9.2160-JV75-B-3.3-10-B-T1-LF
O 9.2160-JV75-B-3.3-10-B-T1-LF
9,216 MHz 3,3V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892768
Symbol:
O 9,2160-JV75-B-3,3-10-B-T1-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
9,216
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: