O 8.29440-JO32-A-1V3-1-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 8.29440-JO32-A-1V3-1-LF
O 8.29440-JO32-A-1V3-1-LF
O 8.29440-JO32-A-1V3-1-LF
O 8.29440-JO32-A-1V3-1-LF
8,2944 MHz 1,8V-3,3V 100ppm Oscylator kwarcowy z funkcją zatrzymania ( stop ) montaż SMD
Obudowa:
3,2x2,5x1,05 mm Cer-Met