O 8.1920-JV75-B-5.0-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 8.1920-JV75-B-5.0-10-B-LF
O 8.1920-JV75-B-5.0-10-B-LF
O 8.1920-JV75-B-5.0-10-B-LF
O 8.1920-JV75-B-5.0-10-B-LF
8,192 MHz 5V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892784
Symbol:
O 8,1920-JV75-B-5,0-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: