O 8.1920-JV75-B-3.3-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 8.1920-JV75-B-3.3-10-B-LF
O 8.1920-JV75-B-3.3-10-B-LF
O 8.1920-JV75-B-3.3-10-B-LF
O 8.1920-JV75-B-3.3-10-B-LF
8,192 MHz 3,3V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892766
Symbol:
O 8,1920-JV75-B-3,3-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
8,192
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: