O 74.250-JV75-B-3.3-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 74.250-JV75-B-3.3-10-B-LF
O 74.250-JV75-B-3.3-10-B-LF
O 74.250-JV75-B-3.3-10-B-LF
O 74.250-JV75-B-3.3-10-B-LF
74,25 MHz 3,3V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
893682
Symbol:
O 74,250-JV75-B-3,3-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
74,25
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: