O 62,50-JO75-B-3,3-2-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 62,50-JO75-B-3,3-2-LF
O 62,50-JO75-B-3,3-2-LF
O 62,50-JO75-B-3,3-2-LF
O 62,50-JO75-B-3,3-2-LF
62,5 MHz 3,3V 50ppm Oscylator kwarcowy z funkcją zatrzymania ( stop ) montaż SMD
Index:
892661
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met