O 51.840-JV75-C-5.0-05-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 51.840-JV75-C-5.0-05-B-LF
O 51.840-JV75-C-5.0-05-B-LF
O 51.840-JV75-C-5.0-05-B-LF
O 51.840-JV75-C-5.0-05-B-LF
51,84 MHz 5V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892783
Symbol:
O 51,840-JV75-C-5,0-05-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
51,84
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: