O 44.7360-JV75-C-5.0-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 44.7360-JV75-C-5.0-10-B-LF
O 44.7360-JV75-C-5.0-10-B-LF
O 44.7360-JV75-C-5.0-10-B-LF
O 44.7360-JV75-C-5.0-10-B-LF
44,736 MHz 5V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892782
Symbol:
O 44,7360-JV75-C-5,0-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
44,736
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: