O 4.0960-JV75-C-5.0-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 4.0960-JV75-C-5.0-10-B-LF
O 4.0960-JV75-C-5.0-10-B-LF
O 4.0960-JV75-C-5.0-10-B-LF
O 4.0960-JV75-C-5.0-10-B-LF
4,096 MHz 5V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892781
Symbol:
O 4,0960-JV75-C-5,0-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
4,096
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: