O 4.0-JV75-C-3.3-10-A-T1-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 4.0-JV75-C-3.3-10-A-T1-LF
O 4.0-JV75-C-3.3-10-A-T1-LF
O 4.0-JV75-C-3.3-10-A-T1-LF
O 4.0-JV75-C-3.3-10-A-T1-LF
4 MHz 3,3V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892763
Symbol:
O 4,0-JV75-C-3,3-10-A-T1-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
4
Częstotliwość [kHz]:
4000
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: