O 38.40-JV75-B-3.3-10-A-LF-T1
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 38.40-JV75-B-3.3-10-A-LF-T1
O 38.40-JV75-B-3.3-10-A-LF-T1
O 38.40-JV75-B-3.3-10-A-LF-T1
O 38.40-JV75-B-3.3-10-A-LF-T1
38,4 MHz 3,3V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892762
Symbol:
O 38,40-JV75-B-3,3-10-A-LF-T1
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
38,4
Częstotliwość [kHz]:
38400
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: