O 36.8640-JV75-C-3-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 36.8640-JV75-C-3-10-B-LF
O 36.8640-JV75-C-3-10-B-LF
O 36.8640-JV75-C-3-10-B-LF
O 36.8640-JV75-C-3-10-B-LF
36,864 MHz 3,3V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892761
Symbol:
O 36,8640-JV75-C-3-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
36,864
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: