O 35.3280-JV75-B-3.3-10-B-T1-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
35,328 MHz 3,3V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892760
Symbol:
O 35,3280-JV75-B-3,3-10-B-T1-L
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
35,328
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: