O 33,33-JO75-B-3,3-1-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 33,33-JO75-B-3,3-1-LF
O 33,33-JO75-B-3,3-1-LF
O 33,33-JO75-B-3,3-1-LF
O 33,33-JO75-B-3,3-1-LF
33,33 MHz 3,3V 50ppm Oscylator kwarcowy z funkcją zatrzymania ( stop ) montaż SMD
Index:
894523
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met