O 27.0-JV75-C-5.0-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 27.0-JV75-C-5.0-10-B-LF
O 27.0-JV75-C-5.0-10-B-LF
O 27.0-JV75-C-5.0-10-B-LF
O 27.0-JV75-C-5.0-10-B-LF
27 MHz 5V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892776
Symbol:
O 27,0-JV75-C-5,0-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
27000
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: