O 27.0-JV75-C-3.3-10-A-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 27.0-JV75-C-3.3-10-A-LF
O 27.0-JV75-C-3.3-10-A-LF
O 27.0-JV75-C-3.3-10-A-LF
O 27.0-JV75-C-3.3-10-A-LF
27 MHz 3,3V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892754
Symbol:
O 27,0-JV75-C-3,3-10-A-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
27000
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: