O 25.60-JV75-C-3.3-10-B-LF-T1
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 25.60-JV75-C-3.3-10-B-LF-T1
O 25.60-JV75-C-3.3-10-B-LF-T1
O 25.60-JV75-C-3.3-10-B-LF-T1
O 25.60-JV75-C-3.3-10-B-LF-T1
25,6 MHz 3,3V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
893675
Symbol:
O 25,60-JV75-C-3,3-10-B-LF-T1
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
25,6
Częstotliwość [kHz]:
25600
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: