O 24.5760-JV75-C-5-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 24.5760-JV75-C-5-10-B-LF
O 24.5760-JV75-C-5-10-B-LF
O 24.5760-JV75-C-5-10-B-LF
O 24.5760-JV75-C-5-10-B-LF
24,576 MHz 5V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
893674
Symbol:
O 24,5760-JV75-C-5-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
24,576
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: