O 20.0-JV75-B-5.0-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 20.0-JV75-B-5.0-10-B-LF
O 20.0-JV75-B-5.0-10-B-LF
O 20.0-JV75-B-5.0-10-B-LF
O 20.0-JV75-B-5.0-10-B-LF
20 MHz 5V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892775
Symbol:
O 20,0-JV75-B-5,0-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
20000
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: