O 20.0-JV75-B-5.0-10-A-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 20.0-JV75-B-5.0-10-A-LF
O 20.0-JV75-B-5.0-10-A-LF
O 20.0-JV75-B-5.0-10-A-LF
O 20.0-JV75-B-5.0-10-A-LF
20 MHz 5V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892774
Symbol:
O 20,0-JV75-B-5,0-10-A-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
20
Częstotliwość [kHz]:
20000
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: