O 20.0-JO32-G-1V3-1-T1-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 20.0-JO32-G-1V3-1-T1-LF
O 20.0-JO32-G-1V3-1-T1-LF
O 20.0-JO32-G-1V3-1-T1-LF
O 20.0-JO32-G-1V3-1-T1-LF
20 MHz 1,8V-3,3V 30ppm Oscylator kwarcowy z funkcją zatrzymania ( stop ) montaż SMD
Obudowa:
3,2x2,5x1,05 mm Cer-Met