O 2.0480-JV75-C-5.0-10-A-T1-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 2.0480-JV75-C-5.0-10-A-T1-LF
O 2.0480-JV75-C-5.0-10-A-T1-LF
O 2.0480-JV75-C-5.0-10-A-T1-LF
O 2.0480-JV75-C-5.0-10-A-T1-LF
2,048 MHz 5V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892772
Symbol:
O 2,0480-JV75-C-5,0-10-A-T1-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: