O 19.9680-JV75-C-3.3-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 19.9680-JV75-C-3.3-10-B-LF
O 19.9680-JV75-C-3.3-10-B-LF
O 19.9680-JV75-C-3.3-10-B-LF
O 19.9680-JV75-C-3.3-10-B-LF
19,968 MHz 3,3V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
893673
Symbol:
O 19,9680-JV75-C-3,3-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
19,968
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: