O 19.440-JV75-C-3.3-05-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 19.440-JV75-C-3.3-05-B-LF
O 19.440-JV75-C-3.3-05-B-LF
O 19.440-JV75-C-3.3-05-B-LF
O 19.440-JV75-C-3.3-05-B-LF
19,44 MHz 3,3V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892743
Symbol:
O 19,440-JV75-C-3,3-05-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
19,44
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: