O 18.5280-JV75-C-5.0-05-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 18.5280-JV75-C-5.0-05-B-LF
O 18.5280-JV75-C-5.0-05-B-LF
O 18.5280-JV75-C-5.0-05-B-LF
O 18.5280-JV75-C-5.0-05-B-LF
18,528 MHz 5V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892771
Symbol:
O 18,5280-JV75-C-5,0-05-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
18,528
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: