O 16.3840-JV75-C-3.3-08-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 16.3840-JV75-C-3.3-08-B-LF
O 16.3840-JV75-C-3.3-08-B-LF
O 16.3840-JV75-C-3.3-08-B-LF
O 16.3840-JV75-C-3.3-08-B-LF
16,384 MHz 3,3V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
893670
Symbol:
O 16,3840-JV75-C-3,3-08-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: