O 16.3840-JV75-B-3.3-10-A-T1-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
16,384 MHz 3,3V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892740
Symbol:
O 16,3840-JV75-B-3,3-10-A-T1-L
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
16,384
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: