O 16.240-JV75-C-5.0-10-A-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 16.240-JV75-C-5.0-10-A-LF
O 16.240-JV75-C-5.0-10-A-LF
O 16.240-JV75-C-5.0-10-A-LF
O 16.240-JV75-C-5.0-10-A-LF
16,24 MHz 5V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
892769
Symbol:
O 16,240-JV75-C-5,0-10-A-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
16,24
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: