O 16.0-JV75-C-3.3-10-B-T1-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 16.0-JV75-C-3.3-10-B-T1-LF
O 16.0-JV75-C-3.3-10-B-T1-LF
O 16.0-JV75-C-3.3-10-B-T1-LF
O 16.0-JV75-C-3.3-10-B-T1-LF
16 MHz 3,3V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
880848
Symbol:
O 16,0-JV75-C-3,3-10-B-T1-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
16
Częstotliwość [kHz]:
16000
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: