O 13.50-JV75-B-3.3-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 13.50-JV75-B-3.3-10-B-LF
O 13.50-JV75-B-3.3-10-B-LF
O 13.50-JV75-B-3.3-10-B-LF
O 13.50-JV75-B-3.3-10-B-LF
13,5 MHz 3,3V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
880847
Symbol:
O 13,50-JV75-B-3,3-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
13,5
Częstotliwość [kHz]:
13500
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: