O 12.30-JV75-B-3.3-10-A-LF-T1
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 12.30-JV75-B-3.3-10-A-LF-T1
O 12.30-JV75-B-3.3-10-A-LF-T1
O 12.30-JV75-B-3.3-10-A-LF-T1
O 12.30-JV75-B-3.3-10-A-LF-T1
12,3 MHz 3,3V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
880846
Symbol:
O 12,30-JV75-B-3,3-10-A-LF-T1
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
12,3
Częstotliwość [kHz]:
12300
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: