O 12.2880-JV75-B-5.0-10-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 12.2880-JV75-B-5.0-10-B-LF
O 12.2880-JV75-B-5.0-10-B-LF
O 12.2880-JV75-B-5.0-10-B-LF
O 12.2880-JV75-B-5.0-10-B-LF
12,288 MHz 5V 50ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
880850
Symbol:
O 12,2880-JV75-B-5,0-10-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
12,288
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: