O 10.7520-JV75-C-5.0-05-B-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 10.7520-JV75-C-5.0-05-B-LF
O 10.7520-JV75-C-5.0-05-B-LF
O 10.7520-JV75-C-5.0-05-B-LF
O 10.7520-JV75-C-5.0-05-B-LF
10,752 MHz 5V 25ppm Oscylator kwarcowy montaż SMD
Index:
880849
Symbol:
O 10,7520-JV75-C-5,0-05-B-LF
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met
Częstotliwość [MHz]:
10,752
Częstotliwość [kHz]:
Tolerancja częstotliwości przy 25°C [ppm]: