O 0,032768-JO75-B-3,3-1-LF
Strona główna
V05 Oscylatory kwarcowe
O 0,032768-JO75-B-3,3-1-LF
O 0,032768-JO75-B-3,3-1-LF
O 0,032768-JO75-B-3,3-1-LF
O 0,032768-JO75-B-3,3-1-LF
32,768 kHz 3,3V 50ppm Oscylator kwarcowy z funkcją zatrzymania ( stop ) montaż SMD
Index:
881184
Obudowa:
7,5x5x1,8mm Cer-Met