Jauch Quartz GmbH Products: quartz crystal, oscillator, filter, ceramic resonator.
Jauch Quartz GmbH Products: quartz crystal, oscillator, filter, ceramic resonator.

Specjalista od technologi częstotliwości


Consumer Electronic

Automotive

Telecommunication

Medical Technology

Industrial Applications

Aerospace Industry

Measurement Instruments

Urządzenia elektroniczne wymagają jednego ważnego elementu, który wyznacza rytm umożliwiający urządzeniom tym wykonywanie ich funkcji . Oscylatory kwarcowe a także inne komponenty zaprojektowane i wyprodukowane przez Jauch'a, to najbardziej wiarygodne podzespoły wyznaczające rytm nowoczesnej elektroniki .

Jauch zapewnia najbardziej kompleksową gamę elementów konstrukcyjnych w zakresie regulacji częstotliwości . Oferta Jauch'a rozciąga się od wysokiej jakości produktów kontroli częstotliwości dla standardowych warunków pracy, poprzez elementy wstrząsoodporne i o wysokiej stabilności, do takich które są zdolne do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach . Produkty Jauch'a zapewniają pełną niezawodność w najbardziej wymagających warunkach i spełniają kryteria dla najbardziej innowacyjnych aplikacji high-tech .

Szerokość i jakość produktów Jauch'a są wynikiem wiedzy i doświadczenia, nagromadzonych w ciągu lat. Własny, unikalny know-how Jauch'a, zapewnia niezależność i elastyczność, która pozwala na przewidywanie zmian na rynku oraz takie innowacje, które nadążają za zmianami w urządzeniach elektronicznych.

Świat Jauch'a zapewnia globalną wizję, gdzie różnorodność i innowacyjność łączy ze sobą ludzi i idee . Produkty Jauch'a mają więc bezpośredni wpływ na życie codzienne. Misją Jauch'a jest zapewnienie wiodących w branży technologii, tak by uczynić pracę człowieka bardziej komfortową a tym samych lepszą. Jauch tworzy zasadniczy rytm wymagany dla wszystkich nowoczesnych technologiczni współczesnego życia.

Dynamiczny i innowacyjny świat Jauch Quartz zaprasza.

Copyright Jauch GmbH and Velcom Sp. zoo